You are currently viewing Jak zabrać się za organizację wesela?

Jak zabrać się za organizację wesela?

Jak zorganizować wesele i ślub?

Jak zorganizować wesele i ślub? Nie bez powodu na rynku pojawił się taki zawód jak Wedding Planner. Organizacja wesela potrafi przysporzyć wielu problemów i zagwozdek. Aby nasz ślub od początku do końca przebiegł tak, jak sobie wymarzyliśmy, musimy z dużym wyprzedzeniem myśleć o planowaniu tego wyjątkowego dnia. Obecnie przysięgę małżeńską możemy złożyć w kościele, Urzędzie Stanu Cywilnego lub przed urzędnikiem w czasie ceremonii w plenerze

Jak zorganizować ślub

Organizujesz ślub i wesele? Zaufaj nam!

Wedding Planner

Oczywiście, wynajęcie osoby, która załatwi za nas wszelkie organizacyjne sprawy jest ogromnym ułatwieniem, ale i sporym wydatkiem. Taka osoba, w zależności od potrzeb pary młodej, zajmie się organizacją całego ślubu lub doradzaniem tylko w niektórych kwestiach.

Jeśli w rękach wedding plannera zostawicie organizację ceremonii, przyjęcia weselnego, jadłospisu, czy aranżacji, nie musicie się o nic martwić. Do was będzie należało jedynie BYĆ! Natomiast nie wszyscy noszą się z zamiarem całkowitego oddania pałeczki.

Tutaj wedding planner może odgrywać rolę konsultanta. Będzie do niego należało przede wszystkim doradzanie lub odradzanie. Dodatkowo para młoda może prosić o załatwienie kilku spraw takich jak dekoracja kościoła, czy sali. Wszystko zależne jest od indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców.

Organizacja ślubu na własną rękę

W Polsce wciąż przyzwyczajamy się do nowego trendu jakim jest zatrudnienie wedding planner i wciąż większość par pozostaje przy tradycyjnym planowaniu ślubu. Niektórzy są osobami bardzo zorganizowanymi i jest to dla nich czysta przyjemność. Innych przekonuje fakt, że zaoszczędzą sporą kwotę. Jak się do tego zabrać, aby o niczym nie zapomnieć i na wszystko mieć odpowiednio dużo czasu?

Przede wszystkim proponujemy zakupienie organizatora ślubnego. Jest to przedmiot, który zdecydowanie ułatwi nam przejście przez gąszcz spraw do załatwienia. Jeśli dobrze poszukamy, znajdziemy niezbędnik, który kompleksowo poprowadzi nas za rękę. Przy odrobinie chęci i zapału jesteśmy w stanie zorganizować wesele, o którym marzymy!

Kiedy zdarzy się, że z czymś nie potrafisz sobie poradzić, to od czego masz partnera, świadków lub rodzinę? Każdy, z pewnością, z chęcią pomoże Wam w planowaniu najważniejszego dnia w waszym życiu. Pomyślcie też o tym, że już mnóstwo par poradziło sobie z tak dużym wyzwaniem, więc i wy sobie poradzicie.

Zapytaj o wolne terminy