Imprezy okazyjne

komunie, chrzciny, roczki, urodziny, jubileusze, wigilie, stypy

Imprezy okolicznościowe

Nasza sala jest doskonałym miejscem na chrzest, komunię, jubileusz, urodziny czy rocznicę. Plac zabaw, duży ogród oraz przytulne otoczenie są walorami, które umilą każdą uroczystość.

Indywidualnie dopasowane i smaczne menu ucieszy podniebienie każdego gościa. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę podczas zabawy. Każda impreza jest dla nas wyjątkowa, dlatego przyjęcia można dowolnie personalizować.

Jesteśmy otwarci na państwa sugestie. Zapraszamy do kontaktu.

przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o wolne terminy

Chrzty

Komunie

W maju zapraszamy do organizacji przyjęcia komunijnego. Duża, zielona przestrzeń oraz plac zabaw nie pozwolą, aby dzieci się nudziły. Piękny ogród może również posłużyć do ciekawej sesji fotograficznej.

Z kolei menu dopasowane do upodobań najmłodszych, da gwarancję, że wszyscy zjedzą ze smakiem. Zapewniamy przyjazną atmosferę i sprawimy, że przyjęcie pod względem organizacyjnym będzie na najwyższym poziomie. 

Chrzty

Zapraszamy świeżo upieczonych rodziców do zaplanowania przyjęcia swoich pociech. Oferujemy pyszne dania oraz słodkości dla waszych gości. Przytulna sala oraz urokliwa okolica z pewnością umili spotkanie.

Podczas przyjęcia ciepły nastrój będą tworzyć gustowna oprawa oraz wyjątkowy wystrój i dekoracje. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

wigilie firmowe

Imprezy firmowe

Z doświadczenia wiemy jak ważne są przyjęcia firmowe i na jakie aspekty należy zwrócić największą uwagę. Nasza profesjonalna kadra z najwyższą starannością obsłuży gości, nawet tych najbardziej wymagających.

Sala ma piękny wystrój, posiada świetną aranżację i mieści ponad 100 osób. W okresie letnim ogród zachęca do wyjścia i rozmów na świeżym powietrzu. Zapraszamy do organizacji firmowych eventów i spotkań biznesowych oraz wigilii. Wykwintne menu, doświadczenie w organizacji tego typu spotkań i dyskrecja to nasze atuty. 

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu – Skontaktujemy się z Tobą!