Ślub w plenerze

Zadzwoń, napisz

Przyjęcie weselne z opcją ceremonii zaślubin w plenerze

Ślub w plenerze? Dom weselny Finezja jest  miejscem, które oferuje organizację zaślubin w pięknym ogrodzie wraz z plenerowym przyjęciem weselnym.

Obawiacie się o pogodę? Niepotrzebnie, ponieważ pomyśleliśmy o tym i wprowadziliśmy możliwość przeniesienia wesela na salę!

Jeśli dręczy Was więcej pytań wystarczy zadzwonić, a my postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.

Przyjęcia w plenerze Żory
Wesele w plenerze

Ślub cywilny w plenerze

Polską tradycją jest zawarcie związku małżeńskiego w kościele, natomiast od kilku lat coraz szybciej wzrasta popularność ślubu cywilnego w plenerze. Jest to stosunkowo nowa moda, która przyszła do nas z zachodu.

Taki ślub potrafi być naprawdę urokliwy i jedyny w swoim rodzaju. Najczęściej wybierane jest miejsce na terenie domu weselnego, ponieważ nie wymaga to dodatkowego dojazdu, a jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

USC a plener

Jak to wygląda od strony urzędu? Od 2015 roku obowiązuje ustawa, która umożliwia zawarcie związku małżeńskiego poza Urzędem Stanu Cywilnego.

Przyjęto, że koszt takiej usługi wynosi 1000zł. Ślub plenerowy może odbyć się w miejscu, gdzie powaga całej uroczystości zostanie zachowana i nienaruszona.Ważne jest również bezpieczeństwo wszystkich uczestników zaślubin.

Jeśli urzędnik będzie miał jakiekolwiek wątpliwości co do miejsca czy bezpieczeństwa, może odmówić prowadzenia ceremonii. Plener na terenie Domu Weselnego Finezja będzie najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

W większości przypadków urzędnicy nie robią kłopotów i rozpatrują taką prośbę pozytywnie. Jeżeli zdarzy się, że napotkacie na nieugiętego urzędnika, możecie szukać innego, aż do skutku.

Ślub w plenerze
przyjęcie weselne w plenerze

Aranżacja ślubu w plenerze

Ślub w plenerze to piękna rzecz, a żeby było jeszcze piękniej, warto zadbać o odpowiedni wystrój. Choć kompozycje kwiatowe i wszelkie dekoracje mogą pochłonąć trochę budżetu, to niewątpliwie jest to ważny element. Przede wszystkim dla panien młodych. Jeśli nie posiadacie zmysłu estetycznego i nie wiecie jak ugryźć ten temat, możecie skorzystać z usług Wedding Planner.

Jest to stosunkowo nowa usługa na rynku, ale jej popularność szybko rośnie. Co więcej, usługa ta nie musi się ograniczać jedynie do załatwienia spraw aranżacyjnych, ale również może pomóc Wam przejść przez wszystkie zagadnienia związane ze ślubem. Począwszy od przygotowań kończąc na przyjęciu weselnym.

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu – Skontaktujemy się z Tobą!