You are currently viewing Spotkajmy się w Domu Przyjęć Finezja w Żorach

Spotkajmy się w Domu Przyjęć Finezja w Żorach

Oferujemy pełną obsługę Twojego wydarzenia: ustronne miejsce, dekoracje, rozrywkę, wyśmienita kuchnię oraz serwis.

Na co zwracamy uwagę?

Kwiaty

Kwiaty są integralną częścią każdego wydarzenia. Współpracujemy z najlepszymi florystami, aby stworzyć najbardziej niezapomniane kompozycje kwiatowe na Twoim wydarzeniu.

kwiaty

Serwis stołowy

W XVIII-XIX wieku posiłek w wyższych sferach był całą nauką, która miała wiele zasad i mogła wiele powiedzieć o jego uczestnikach. Nawet miejsce, które osoba zajmowała przy stole, już wiele mówiło o jego statusie, pozycji w społeczeństwie i jego zasługach. Wszystko to było wynikiem ewolucji etykiety stołu.

Jesteśmy profesjonalistami serwisowymi! Bierzemy pod uwagę wszystkie drobne szczegóły w ustawieniu stołu.

serwis stołowy

 

Dekoracje

Indywidualnie dobierzemy akompaniament LED. Dysponujemy jedną z najpopularniejszych kompozycji LED, która stanie się miłym akcentem na imprezie.

dekoracje LED

Światło i tekstylia

Aby stworzyć niezapomniany klimat, na imprezie należy zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie, muzykę i dekoracyjną stylizację. Pomagamy naszym klientom i gwarantujemy indywidualne podejście.

Plac zabaw dla dzieci

Masz ważne spotkanie z przyjaciółmi lub nadchodzące wydarzenie, ale nie wiesz, gdzie zostawić dziecko? W Finezji mamy plac zabaw na świeżym powietrzu. Dziecko nigdy nie będzie się nudzić.

plac zabaw

Weranda

Nasza weranda to przestrzeń na wolnym powietrzu o powierzchni 72 metrów kwadratowych. To 160 metrów dekoracyjnego płótna oraz wystrój florystyczny i doskonale nakryty świąteczny stół.

Zapytaj o wolne terminy