You are currently viewing Wesele last minute

Wesele last minute

Nie wszystkie przyjęcie weselne jesteśmy w stanie zorganizować z dużym wyprzedzeniem, na rok czy niekiedy dwa wprzód. Tak duży zapas czasu może okazać się ryzykowny z uwagi
na:

 • zmieniającą się sytuację gości (nie każdy może przybyć na uroczystość, pojawić się mogą
  nieoczekiwane okoliczności imprezy, itp.), 
 • zmieniającą się sytuację narzeczonych

Wesele last minute może stać się wręcz zbawienne dla osób dążących do konkretnych i szybkich rozwiązań, zwłaszcza jeśli oczekiwania względem imprezy są raczej minimalistyczne i mniej skomplikowane. W przypadku Domu Przyjęć Finezja możliwe jest wciąż planowanie przyjęcia weselnego w 2020 roku, w kilku wybranych sobotnich terminach.

Dlaczego mamy jeszcze wolne terminy?

Otóż Dom Przyjęć Finezja przejęliśmy  od poprzednich właścicieli (poprzednia nazwa – Dom Przyjęć Paszkówka) w maju 2019 roku. W związku ze zmianami poprzedni właściciele, nie przyjmowali już rezerwacji na rok 2020. Stąd na dzień dzisiejszy posiadamy jeszcze kilka wolnych sobót na organizację przyjęć weselnych. Zobacz opinie naszych Klientów.

Co warto wiedzieć o takim wydarzeniu last minute?

Przede wszystkim nie będzie ono w niczym ustępować pod względem jakości czy oprawy weselom planowanym z większym zapasem czasu. Wybranie miejsca to podstawa dalszych działań, a kiedy to, jest już gotowe, można dobrać szereg innych detali, nie wymagających szczególnie długiego czasu na przygotowanie, biorąc pod uwagę pomoc organizatora sali.

Zobacz menu weselne za 200 zł/osoba

Co się przyda  w planowaniu wesela w 2020 roku?

Domknięcie listy gości może okazać się równie szybkie jak załatwienie formalności, ustalenie menu weselnego oraz wystroju. Jest to tym mniejszym problem, jeśli mamy sprecyzowaną liczbę gości, a także uwzględnia się głównie rodzinę, w mniejszym stopniu dalszych znajomych.

Co jest szczególnie pomocne przy planowaniu wesela last minute?

 • Szeroka pomoc ze strony miejsca docelowego imprezy. W Domu Przyjęć Finezja można liczyć na wszelkie porady i skuteczność w szybkim załatwieniu wielu spraw dotyczących sali weselnej. Na miejscu komponujemy menu, które elastycznie dopasowuje się do oczekiwań Młodej Pary i jej biesiadników.
 • Dostępność sali weselnej i doświadczonego organizatora. Dom Przyjęć Finezja pozwala na pomieszczenie od 30 do 100 osób, co pozostawia Młodej Parze duże pole manewru w uroczystości planowanej w krótkim czasie.
 • Kompleksowość usług to najczęściej kolejny wyznacznik, za pośrednictwem jakiego wesele last minute staje się realną opcją, także dla bardzo niezdecydowanych.

Wybierając miejsce, które posiada w ofercie:

 • fotografa, 
 • DJ`a,
 • obsługę kelnerską i barmańską,
 • dostęp do zespołów muzycznych,

nie ma problemu z dopilnowaniem każdego z tych elementów na czas. Warto przy tym pamiętać, iż wesele organizowane w ciągu kilku tygodni czy kwartału może również zostać zorganizowane w plenerze. Zobacz nasz wpis: Ślub w plenerze 

Jakość przyjęcia weselnego

Jakość imprezy weselnej, która posiada krótki czas realizacji może wręcz przynieść więcej korzyści. Wszystko jest ,,na świeżo”, nie sposób zapomnieć o dopracowaniu szczegółów, które niejednokrotnie umykają w przypadku żmudnych i wielomiesięcznych przygotowań.

Taka forma wesela ponadto sprzyja mobilizacji i mniejszemu zmęczeniu Młodej Pary. Co lepsze – można krócej oczekiwań na wymarzony moment w życiu, co zdecydowanie służy niecierpliwym! Zalety wesel o charakterze last minute są tym bardziej korzystne, iż nie trzeba zbyt długo rozmyślać nad doborem terminu – do dyspozycji dostajemy kilka sobót, z których z pewnością przynajmniej jedna będzie odpowiednia dla tego wydarzenia.

Wesele last minute posiada unikatowy charakter ze względu na podekscytowanie i dreszczyk emocji towarzyszący ekspresowym przygotowaniom. Zatem… do dzieła!

Zapytaj o wolne terminy