You are currently viewing Wigilia firmowa dlaczego warto?

Wigilia firmowa dlaczego warto?

Wigilia pracownicza

Okres świąt Bożego Narodzenia jest najbardziej malowniczym okresem w całym kalendarzu, a środowisko biznesowe od lat znajduje jego szczególne zastosowanie. Organizowane cyklicznie wigilie firmowe mogą być istotnym elementem integrowania personelu i wzmacniania poziomu utożsamiania się z firmą, w zależności od oprawy, jaka towarzyszy temu wydarzeniu. Warto zainwestować w wyprawienie bajecznej wigilii firmowej, gdyż wspomnienia z niej wyniesione, przy doborze odpowiednich środków mogą wcale nie ustępować spotkaniu w rodzinnym gronie.

Bożonarodzeniowe wigilie pracownicze stały się na tyle istotną tradycją, że przybierają coraz bardziej rozbudowane formy. Poza klasycznym barszczem z uszkami warto poświęcić nieco więcej czasu na zorganizowanie spójnej oprawy, przyjemnej dla wszystkich uczestników. Tego rodzaju impreza okolicznościowa jest świetną okazją do podjęcia rozmów, których na co dzień w natłoku pracy nie sposób przeprowadzić, by lepiej poznać pracowników czy zacieśniać więzi między nimi.

Zapytaj o wolne terminy

Wigilia firmowa w Domu Przyjęć Finezja

Wigilie firmowe ulokowane w malowniczych miejscach takich jak Dom Przyjęć Finezja w Żorach stwarzają możliwość do podsumowań, które w zasadzie są nieodłączną częścią końca roku w każdym przedsiębiorstwie. Spotkania, na których pojawiają się pracownicy wszystkich szczebli, w przytulnym otoczeniu i z wyśmienitym jedzeniem są niezbicie jedynym momentem, gdzie można puścić w niepamięć mniej istotne nieporozumienia, co ułatwia podjęcie na nowo pracy w nowym roku. Jedną z największych  zalet zorganizowania tego wydarzenia w miejscu takim jak Dom Przyjęć Finezja jest kompleksowe zaopatrzenie całości eventu od A do Z, co korzystnie rzutuje na wizerunek pracodawcy i służy oprawie ogólnych relacji między personelem.

Miejsce i czas

Miejsce i czas mają niebagatelne znaczenie dla przygotowań do wigilii firmowej, biorąc pod uwagę fakt, że ostateczna opinia o wydarzeniu zapada w pamięć zarówno uczestnikom, jak i jest przekazywana rodzinom czy bliższym znajomym. Lokalizacja spotkania jest punktem wartym uwagi, gdyż rzutuje na całokształt dalszych decyzji związanych z wigilią firmową, która jest pewnego rodzaju wyjściem naprzeciw potrzebom załogi, a także okazją do ukazania ludzkiej twarzy pracodawcy. Zaproszenie członków personelu i dopasowanie terminu jest równie istotnym elementem, który może podkreślić szacunek żywiony względem wszystkich pracowników po równo. Z perspektywy pracodawcy wigilia firmowa jest godna uwagi jako pewnego rodzaju element promocji czy nawet swoistej reklamy wspomagającej ujednolicenie wizerunku przedsiębiorstwa w obliczu kadry.

Na co zwrócić uwagę podczas organizacji wigilii dla pracowników?

Dobór miejsca i oferty programowej oraz elastyczność wprowadzanych zmian i preferencji firmy organizatora pozwala na wzajemne dostosowanie oprawy i wprowadzenie magicznej atmosfery, która na długo pozwoli zachować pozytywne nastawienie do pracy występujących w niej interakcji. Przygotowanie wigilii firmowej w pięknym miejscu, zapewniającym kompleksowość usługi posiada jeszcze jeden element korzyści – buduje przywiązanie do przedsiębiorstwa i skłania do refleksji w tym szczególnym okresie, wnosząc często noworoczne pomysły korzystnych zmian w samym środowisku pracy. przy odpowiedniej oprawie gastronomicznej i wizualnej łatwiej jest stworzyć atmosferę otwartości, komfortu oraz budować zaufanie, które przecież będzie rzutować na stosunki miedzy pracownikami w dalszym etapie funkcjonowania w firmie. Nie sposób wyobrazić sobie współcześnie przedsiębiorstwa, które nie chce wzbudzać dodatkowej motywacji do pracy poprzez zapewnienie bajkowych świąt, bonów czy upominków rozdawanych podczas wigilii firmowej, zwłaszcza jeśli ma ona wpływ na późniejsze relacje pracownicze.

Masz pytania?

Dlaczego my?

  • doświadczenie w organizacji przyjęć dla firm
  • własny prywatny i ogrodzony parking, na którym bezpiecznie można pozostawić samochód na noc
  • przystępne cenowo smaczne menu do wyboru
  • duży wybór napojów i alkoholi
  • organizacja przyjęć już dla 30 osób
  • duży ogród i weranda, którą docenią palacze
  • przyjęcia wigilijne organizujemy już od 1 grudnia
  • dyskrecja